Palet Kiralama

Sistemi

Palet kiralama sistemi sayesinde taşıma ekipman maliyetlerinizi azaltıyor, palet dolaşımına sağlayacağınız katkı ile doğal kaynakların verimli kullanımını sağlıyor ve daha az ağaç tüketerek geleceğimize bırakacağımız en değerli mirasımız olan doğamızı koruyoruz.

Palet Tedarikçisi

Piyasada sevkiyat ve depolama amacıyla kullanılan paletlerden aktif kullanımda olmayanları toplayarak, yeniden kullanım için temizliyor ve tadilatlarını gerçekleştiriyoruz.

Palet tedarikçi olarak Dadaşlar Palet, market zincirleri ve benzer palet kullanıcısı firmaların ürün birim maliyetlerini azaltmak amacıyla kiralama hizmeti sunmaktadır.

Zincir Marketler ve
Üretim Tesisleri 

Piyasada ürün taşıma, depolama, saklama ve koruma amaçlarıyla palet kullanımı gerçekleştiren zincir marketler, üretim tesisleri ve bayilerden yüklenen ürünler paletlerle birlikte müşteri talebi doğrultusunda ilgili lokasyona transfer edilir.

Paletlerin Toplanması

Müşteriden gelen sevk bildirimi ile birlikte kullanılmış paletler ilgili birimlerin onayları doğrultusunda piyasadan toplanarak palet tedarikçisine döner.

Tekrar Kullanıma Hazırlanması

Piyasada kullanımı sonlanarak tedarikçide yenden toplanan paletler sıyırma aletleri ile temizlenerek onarılır ve yeniden kullanıma hazır hale getirilir.


Palet Kiralama

Avantajları

pallaette-icon

Birim ürün maliyetlerinizi düşürerek sevkiyat ve depolama harcamalarınızı minimuma indirir.

Palet Kiralama

Geleceğe yeşil bir doğa ve yaşanılır bir dünya bırakmak için geri dönüşüme katkı sağlar.

resistant (1)

Uygulanan ısıl işlem sayesinde tekrar tekrar sağlıklı kullanım garantisi sunar.

Detaylı Bilgi Almak İçin

Bizimle İletişime Geçin!

Tüm Sorularınız İçin Müşteri Temsilcilerimiz İle Hemen İletişime Geçebilirsiniz.