Dadaşlar
Palet

Hakkımızda :

1993 yılında Pınarbaşı / İZMİR’ de 2000 m2’lik kapalı alanda kurulan işletmemiz, uzun yıllara yayılan tecrübesiyle müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmak için ahşap palet üretimi sektöründe yer almaktadır.

Küreselleşmenin dünyayı küçük bir köye dönüştürdüğü çağımızda, gelişmekte olan ülkelerin ihracatı, gümrük duvarlarının kaldırılması ve uluslararası ticaretin serbestleştirilmesiyle artış göstermiştir. Bu konjonktürde ülkemizdeki üreticilerin ihracat eğilimi de artmıştır. Artan palet ihtiyacını karşılamak için firmamız, 2010 Haziran itibariyle Torbalı, Ayrancılar'daki yeni endüstriyel tesislerinde 6000 m2 kapalı, toplam 55000 m2 alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzun yılları kapsayan tecrübemiz, konusunda deneyimli uzman kadromuzla, yıllık 2.5 milyon palet üretim kapasitemizle sektörde lider firmalardan biri olarak hizmet ediyoruz. Ayrıca 15 adet araçtan oluşan filomuz, 3 ısıl işlem fırınımız, sektördeki en iyi makinelerinden oluşan üretim ekipmanlarımız, ISPM-15, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 kalite sertifikalarımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

dadaslar-hakkimizda

Hedeflerimiz

Müşteri odaklı çalışmak ve kaliteden ödün vermemek.

Üretim ve geri dönüşüm kapasitesini arttırmak.

Türkiye'nin dört bir yanına palet sevkiyatı yapmak.

Müşterilerimiz ile karşılıklı güven üzerine ilişki geliştirmek.

Kalite Politikamız

Ahşap Palet Sektöründe

Türkiye'nin En İyisi, Dünya'nın ise Söz Sahibi Firmalardan Biri Olabilmek için;

◎ Müşteri ve pazar taleplerini sürekli araştırarak, ihtiyaç ve talepleri en üst düzeyde karşılayacak ürünler üretebilmeyi,

◎ Müşteri memnuniyetini sürekli ölçerek, memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarabilmeyi,

◎ Hatalarımızı en aza indirebilmek için üretimimizi, müşterilerimizi ve pazarı izlemeyi, sınıflandırmayı ve gerekli proaktif ve düzeltici tedbirleri almayı,

◎ Müşterilerimize hızlı ve zamanında ürün teslim etmeyi,

◎ Çalışanlarımızın becerilerini arttırabilmek için sürekli eğitimler düzenlemeyi ve
personelimizin şirket içi kararlara daha katılımcı olmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

demir-palet-hakkimizda-1-768x656

Dadaşlar Palet
Kalite Politikası

Dadaşlar Ambalaj, üretimini yaptığı ahşap ambalaj ürünleriyle ilgili, müşterilerinin beklentilerini analiz ederek, müşterilerine daha iyi, kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek ve ürün sunabilmek için ISO 9001:2015 standardına uygun bir kalite yönetim sistemini uygulamaktadır.

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, çalışanlarımız, müşteri ve tedarikçilerimiz, toplumumuz, çevremiz ve devletimizin faydasını birlikte gözetmek, sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Firmamız, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak amacıyla;

  • Sosyal sorumluluklarını ve yasal yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirir,
  • Eğitimli personel ile hizmet verir,
  • Tedarikçileriyle, karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli ilişkiler kurar.
  • Kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirilmesi, Dadaşlar Ambalaj yönetiminin hedef ve sorumluluğudur.

Amacımız, tespit edilen hedefleri başararak, ürün ve hizmet kalitesini arttırmak ve uygun müşteri isteklerini eksiksiz olarak karşılamaktır.

dadaslar2-630x445

Misyon

Ülkemizin tüm bölgelerine değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sorunsuz hizmetler vererek; kaliteli, yüksek standart ve güvenilir bir çözüm, ürün ve hizmet sağlayıcı olarak bilinmektir.
İletişim

Vizyon

Ülkemizin ihtiyaçlarının büyük kısmını üretebilen, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan kalite anlayışıyla ve yaratıcı pazarlama çözümleriyle sektörde yeniliklere öncülük eden, Türkiye’de en çok tercih edilen firma olmak.Web Tasarım : Ninjafikir