Arabalı

Hidrolik sistem ve merkezkaç hareketli, kolay ve hızlı tomruk çevirme kolları sayesinde ağacın dayamalara tam temasını sağlayan 90°’lik hareket imkânı sağlar.

Kopsi

Bir çift tandem olarak sıralanmış bıçkılarla bir geçişte iki tahta veya bir kapak bir tahta alma imkanı sağlayan kopsi, kesim esnasında testerenin dışarı doğru itilerek daha yüksek testere sabitliği oluşturarak daha yüksek kesim hızlarına ulaşılmasını sağlar.

DLM / PRİZMA

Net kesim işi bitirilen masif parçalar yüzeylerinin temiz hale getirilmesi ve ahşap parçanın her yerinde aynı kalınlığa ulaşması için, planya ve kalınlık makinalarında işlenir.

Çakım Makinası

Komple palet çakım istenilen ölçüsüne göre kolayca ayarlanabilir. Paletin ,palet kalıbından çıkarılması havalı pnomatik ile rahat ve kolay olmaktadır. Palet çakma sehpasında takoz çakma,ızgara çakma ve birleştirme işleri tek seferde yapılabilmektedir.

Isıl İşlem Fırınları

Fırınlama ya da kurutma, taze durumdaki ağaç hammaddesinde bulunan fazla suyun malzemenin kullanım amacına uygun oranlara düşürülmesi işlemidir. Bu sayede uzun süreli ve sağlıklı kullanım imkanı sağlar.

Kasakat

Katlanır kasalar hacimli, kompakt, kırılgan ve hassas ürün türleri için uygun ve ekonomik, yeniden kullanılabilir ambalaj türüdür.  Montajı kolaydır. Katlanabilme özelliğinden dolayı stok alanında az yer kaplar. Kasa yüksekliği istenildiği kadar ayarlanabilir.

Kalite

EUR Palet olarak da bilinen paletin montajında kullanılan çivinin cinsinden, montajlama koordinatlarına kadar paletin dayanıklılığı maksimum düzeye çıkartacak özelliklerdedir. Paletlerin üretibilmesi yetki dahilinde olup, kalite kontrolü uluslararası gözetim şirketleri tarafından denetlenmektedir.

 

Sevkiyat

Güçlü araç filosu ile ürünlerin müşterilere teslimatı ve kullanım sonrası geri toplanması, iş güvenliği ve kalite standartları çerçevesinde güvenle ve uygun koşullarda gerçekleştirilmektedir.

Fabrika ve Ekipmanlar hakkında

Bize ulaşın ve fabrika ve ekipmanlar hakınnda detaylı bilgi edinin.

İzmir web ajansı

Fabrika ve Ekipmanlarımız nelerdir?